Wszyscy wiemy, że możemy zrobic więcej, aby pomóc środowisku. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to takie proste. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne produkty, które sami tworzymy. Linki odeślą Cię do produktów oraz wskazówek, jak i Ty możesz, małymi krokami – zmieniać środowisko.
Czy wiesz, że oprócz używania papierowych opakowań, oferujemy zniżkę jeśli ponownie wypełnisz zużyte opakowanie po kremach, balsamach, olejkach czy dezodorantach. Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się więcej.

Myjki z sizalu

SONY DSC

Nasze najpopularniejsze domowe wyroby, ręcznie tworzone z sizalu, który posiada właściwości anybakteryjne. Produkt ten został stworzony z myślą zastąpienia nylonowych i gąbczastych myjek – które zalegują w każdej kuchni.
Ręcznie dziergane z poręcznym sznureczkiem, aby powiesić nad kranem do wyschnięcia, co spowalnia rozwój bakterii. Myjka może być również wrzucona do wrzątku na pare minut, dla odświeżenia. Kiedy nadejdzie ich czas, można ją spokojnie kompostować.

Myjki złuszczające

Nasze myjki złuszczające są dwustronne. Z jednej znajduje się sizal, który pomaga złuszczać skórę. Podczas, kiedy druga strona pokryta jest bawełną, idealną dla twarzy i innych delikatnych miejsc. Pozbądź się nylonowych gąbek. Zafunduj sobie przyjazną środowisku i Twojej skórze alternatywę. 

Linki i pomysły!

Jeśli masz link, pomysł, aktykuł, którym chciałbyś się podzielić, zwróć się do nas, chętnie go opublikujemy.
Wciąz trwa dyskusja co jest lepsze dla środowiska: mycie ręczne czy w zmywarce. Wykorzystujemy oba rozwiązania. Tutaj znajdziesz mój artykuł (w języku angielskim) Jak zrobić własne tabletki do zmywarki. Zapraszam!