Wciąż zmieniająca się temperatura i wilgotność, klimatyzowane pomieszczenia. To wszystko nie sprzyja naszej skórze.

Balsam do ust

Nasze balsamy do ust są stworzone z mieszanki wosku pszczelego i masła kakaowego, w połączeniu z olejem kokosowym, migdałowym i rycynowym. Dostępne z dodatkiem olejku eterycznego lub zapachowego. Dostępne w sztyfcie lub szklanym słoiczku.

Mięta i melisa
Grejpfrut i mandarynka
Truskawka (perfum)

Olejki do twarzy w dwóch wariantach

Zaledwie kilka kropel pozwoli wzmocnić zniszczoną i wysuszoną skórę twarzy. Mieszanka oleju jojoba, oleju z nasion dzikiej róży i argonowego z dodatkiem witaminy E oraz olejku eterycznego geranium. Polecany do cery tłustej i mieszanej.
Olejek do twarzy do cery dojrzałej i suchej – olej jojoba, olej z nasion dzikiej róży, olej z opuncji figowej,
Witamina E oraz olejki eteryczne z kadzidłowca i bergamoty.

Hydrolaty

Ze względu na bardzo wysokie ceny butelek szklanych z atomizerami (ceny poszły w górę pięciokrotnie) oraz słaba ich dostępność obecnie nie mamy hydrolatów w sprzedaży. Jeśli tylko sytuacja ta uspokoi się na pewno powrócą do naszej oferty. Przepraszamy 🙂

Hydrolaty są doskonale nawilżającym tonikiem do twarzy, najlepiej użyć ich bezpośrednio przed olejkiem do twarzy. Ta pochodząca z procesu produkcji olejku eterycznego woda, jest delikatnie pachnąca. Po rozprowadzeniu na twarzy pozostawia ją odświeżoną – nawet w przypadku bardzo suchej skóry. Dostępne w wersjach:
Róża damasceńska-
do cery dojrzałej i suchej.
Geranium- do cery tłustej i mieszanej ze skłonnością do trądziku.
Rumianek – do cery bardzo wrażliwej.

Możesz pobrać cennik 2020 tutaj.